Okiem DRONA

Ujęcia lotnicze w wyjątkowy sposób uatrakcyjniają każdą produkcje filmową, nadając jej rozmachu i lekkości. Nietypowa perspektywa w doskonały sposób podkreśla zarówno wielkość i rozmach, jak i kameralną przytulność miejsc, imprez masowych lub wydarzeń. Realizujemy dla Państwa:

Filmy lotnicze

dzięki użyciu drona uzyskujemy piękne, nietypowe i kreatywne ujęcia niemożliwe do uzyskania innymi środkami. Doświadczenie w filmowaniu z powietrza pozwala na filmowanie najbardziej nietypowych ujęć, a doskonała stabilizacja – na pracę nawet przy niesprzyjających warunkach.

Filmy 360°

nazywane inaczej Filmy Sferyczne, Filmy VR-  zacierają granicę pomiędzy fikcją a rzeczywistością. Wykorzystując tę technologię, pozwolą Państwo odbiorcy poczuć realne, silne emocje. Film 360° pozwala widzowi zanurzyć się w przestrzeni i poczuć się czuje się “zanurzony” w wykreowanej przestrzeni i ma wrażenie przebywania w niej – uczestniczenia w wydarzeniach.

Panoramy

– każde miejsce pokażemy z wyjątkowej perspektywy. Szerokie ujęcie pozwoli odbiorcy poczuć się wyjątkowym gościem w Państwa mieście, miejscu lub okolicy. Wyjątkowe wydarzenia dzięki niecodziennej perspektywie nabierają całkiem innego wyrazu.

Zdjęcia lotnicze – każda z wybranych przez Państwa lokalizacji, lub każde z ważnych dla społeczności wydarzeń może być przez nas sfotografowane z niecodziennej, intrygującej perspektywy.

MASZ PYTANIA?

skontaktuj się z nami teraz!

Odpowiemy na Twoje pytania oraz przygotujemy ofertę w kilku wariantach. Czym lepiej poznamy Twoje oczekiwania, jaki jest cel sesji co ma być efektem końcowym? tym łatwiej będzie nam dobrać niezbędne środki techniczne i większe prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu.