PANORAMY

Panoramy interaktywne panoramy to doskonałe narzędzie do prezentacji gmin, powiatów, miast lub należących do Państwa obiektów . Ta forma doskonale wizualizuje wnętrza i otoczenie, dając odbiorcy szczegółową informację o przestrzeni i wprowadzając go bezpośrednio do wnętrza.  Całość realizacji wzbogacić możemy dodatkowo o animacje, zbliżenia detali, ścieżkę dźwiękową pozwalającą poczuć się odbiorcy dokładnie w środku otaczającej go przestrzeni.

Panorama sferyczna 360°

Ten rodzaj fotografii szczególnie nadaje się dla branż takich jak hotelarstwo (kompleksowa wizualizacja pokoi i otoczenia), gastronomii (prezentacja wnętrz restauracji, kawiarni, pubów), galerii sztuki i muzeów (umożliwiając wirtualne wycieczki po wnętrzach), prezentacji obiektów architektonicznych i wnętrz. Jest to znakomite narzędzie do  promocji miast lub gmin/powiatów, tworząc ich wirtualne wizytówki.

GIGAPANORAMY

to wciąż stosunkowo mało znany dodatek do wirtualnych spacerów. Dzięki możliwości wielokrotnego zbliżenia, nadają się idealnie do prezentacji rozległych panoram widokowych  miast, dokumentacji fotograficznej obiektów zabytkowych, rejestracji imprez masowych lub na potrzeby druku wielkoformatowego. Wykorzystuje się  je wszędzie tam, gdzie istotne jest oddanie najdrobniejszych szczegółów . Są znakomitym narzędziem promocyjnym miast, gmin i regionów. Dzięki gigapanoramie, Państwa odbiorca będzie mógł zobaczyć siebie w kilkudziesięciotysięcznym tłumie osób zebranym na koncercie lub podczas spaceru po mieście!

MASZ PYTANIA?

skontaktuj się z nami teraz!

odpowiemy na Twoje pytania oraz przygotujemy ofertę w kilku wariantach. Czym lepiej poznamy Twoje oczekiwania, jaki jest cel sesji co ma być efektem końcowym? tym łatwiej będzie nam dobrać niezbędne środki techniczne i większe prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu.